Yedinci Oğul

Filmin Adı
Yedinci Oğul izle
Orjinal Adı
Seventh Son izle
IMDB
7.4
Yönetmen
Sergey Bodrov
Oyuncular
Rob Mayes, Henry Czerny, Taylor Firth, Amy Kerr, Gillian Ferrier
Tür
Fantastik, Macera
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: 18.yüzylın son zamanlarında geçiyor. Filmin baş kahramanı Thomas ailesine bağlı güçlü, yiğit bir çocuktur. Ama yaşadığı dönemde güçlü olmaktan çok başka şeylere de ihtiyacı vardır. Bunların en başında ine cine karşı koyabilmek için özel bilgiler öğrenmesi gerekmektedir. Bu iş için devreye Spook girmektedir. Spook bu tür işlerin içindeki biridir. Hayatı boyunca kötü ruh ve canavarlarla savaşmıştır. Thomas ilk sınavını Spook yanında değilken verecektir.
ETİKETLER; Yedinci Oğul, Yedinci Oğul izle, Seventh Son, Seventh Son izle, Seventh Son izle Altyazılı, Seventh Son izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.