Kar

Filmin Adı
Kar izle
Orjinal Adı
Snow izle
IMDB
6.1
Yönetmen
Emre Erdogdu
Oyuncular
Arsevi Özkurt, Dogac Yildiz, Hazar Ergüçlü, Nazan Diper
Tür
Dram
Yapım
2017 Yılı Filmler
Dil
Yerli Film
Konusu: Müzeyyen yasak bir ilişkinin yasak bir meyvesidir. Müzeyyen Antalya’da arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucu kullanmakta olan ve normal toplumun uzağında bir hayat sürmektedir. Yaşı artmasına rağmen hala lise öğrenciliğine devam etmektedir. Hayatında hiç görmediği üvey kardeşi Ali ise Bolu’da daha düzenli ve güzel bir hayat sürmektedir ve lise öğrenciliği yapmaktadır. Ali kız kardeşinin var olduğunu öğrenince ilk iş olarak hemen apar topar kız kardeşini görmeye Antalya’ya gider.
ETİKETLER; Snow, Snow izle, Kar, Kar izle, Kar izle Yerli, Kar izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.