Ketenpere

Filmin Adı
Ketenpere izle
Orjinal Adı
Ketenpere izle
IMDB
4.6
Yönetmen
Kamil Cetin
Oyuncular
Afrikalı Ali, Cenk Acarlar, Hamdi Alkan, Şafak Sezer
Tür
Komedi
Yapım
2017 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Kaliteli bir aktör olmamasının yanı sıra çok da kötü bir aktör olmayan Kalender, çevresi tarafından sevilen bir kişilik olmayı başarmıştır. Akrabalarından birisinin kurduğu cast şirketinde bazı dizi ve filmlerde boy göstermeye başlayan Kalender, hala istediği noktaya erişemez. Kendi cast şirketini kurmak isteyen Kalender, bunun için çok para lazım olduğunu da bilmektedir. Kalender, akrabalarından birisinin işlediği suçu üstüne alır ve cezayı ödeyemediği için hapsin yolunu boylar.
ETİKETLER; Ketenpere, Ketenpere izle, Ketenpere izle Yerli, Ketenpere izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.