Organize İşler Sazan Sarmalı

Filmin Adı
Organize İşler Sazan Sarmalı izle
Orjinal Adı
Organize İşler Sazan Sarmalı izle
IMDB
7.4
Yönetmen
Yılmaz Erdoğan
Oyuncular
Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Ersin Korkut, Rıza Kocaoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Ata Demirer
Tür
Romantik, Komedi
Yapım
2019 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Evlenecekken kocası olacak adamı bir tele dolandırıcılar kandırmıştır. Bu piyasayı en iyi bilen kişi ise babasıdır. Asım bir araştırma yapar ve onları bulur. Fakat peşinde ünlü bahisçi Saruhan vardır. Saruhan ise onların dolandırdığı biri için onları aramaktadır. Artık kimin kimi tutup yakalayacağını en iyi filmimizde göreceğiz. Organize İşler 2 izleyicilerini bekliyor.
ETİKETLER; Organize İşler Sazan Sarmalı, Organize İşler Sazan Sarmalı izle, Organize İşler Sazan Sarmalı izle Yerli, Organize İşler Sazan Sarmalı izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.