Paris’te Son Tango

Filmin Adı
Paris’te Son Tango izle
Orjinal Adı
County izle
IMDB
7.1
Yönetmen
Bernardo Bertolucci
Oyuncular
Giovanna Galletti, Maria Michi, Maria Schneider, Marlon Brando
Tür
Dram, Romantik
Yapım
2016 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Jeanne, henüz çiçeği burnunda ve evlilik hazırlığı yapan genç bir kızdır. Evlendikten sonra kalacağı evi aramaya başlayan genç kız, en son bir kiralık ev bulur fakat bu evin içerisinde Paul adında çekici bir adam yaşamaktadır. Jeanne, her ne kadar evleneceği adama sadık olsa da Paul’un çekiciliği karşısında kendisine engel olamaz ve fazla zaman geçmeden onunla birlikte olur. Paul’un bir kuralı vardır ve hiç kimseye kendinden söz etmemektedir.
ETİKETLER; Paris’te Son Tango, Paris’te Son Tango izle, Last Tango in Paris, Last Tango in Paris izle, Last Tango in Paris izle Altyazılı, Last Tango in Paris izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.