Vahşi Şeyler 4

Filmin Adı
Vahşi Şeyler 4 izle
Orjinal Adı
Wild Things 4 izle
IMDB
5.0
Yönetmen
Andy Hurst
Oyuncular
Marnette Patterson, John Schneider, Josh Randall, Jessie Nickson, Mary Rachel Dudley
Tür
Romantik
Yapım
2010 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Seksi kadınlar her zaman sıkıntılı durumlara neden olur. Vahşi, ateşli ve seksi bir kadının yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Ted Wheetly, ünlü bir araba yarışçısıdır. Bu adam bir kaza sonucu ölür. Bu olaya atanan bir dedektif olayın cinayet olduğu kanısındadır. yakışıklı ve parayı çok seven oğlu da yapmış olabilir ya da onun şeytan kız arkadaşı da yapmış olabilir? Bu olayı çözmesi gerekirken bu kıza karşı farklı duygular beslemeye başlayacaktır.
ETİKETLER; Vahşi Şeyler 4, Vahşi Şeyler 4 izle, Wild Things 4, Wild Things 4 izle, Wild Things 4 izle Altyazılı, Wild Things 4 izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.