Yola Geldik

Filmin Adı
Yola Geldik izle
Orjinal Adı
Yola Geldik izle
IMDB
4.5
Yönetmen
Haydar Isik
Oyuncular
Irfan Aslanhan, Mustafa Kemal Dolasir, Orhan Aydin
Tür
Komedi
Yapım
2015 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Aynı akaryakıt istasyonunda çalışan Kutay ve Yusuf, istasyonun parasını araklayarak beyoğlundaki barlarda yerler. Planda akaryakıt istasyonunun müdürüne suçu atmak varken, istasyonun sahibinin mafya babası çıkması işleri içinden çıkılmaz hale sokuyor. İnce eleyip sık dokuyan mafya babası işin içinde iki kafadarın olduğunu öğrenince parayı bulup getirmeleri için kısa bir süre tanıyacak iki kafadar bu sürede bu işten nasıl sıyrılacaklarının hesaplarını yapmaya başlarlar.
ETİKETLER; Yola Geldik, Yola Geldik izle, Yola Geldik izle Yerli, Yola Geldik izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.