Aşkın Yaşı Yok

Filmin Adı
Aşkın Yaşı Yok izle
Orjinal Adı
The Rebound izle
IMDB
6.3
Yönetmen
Bart Freundlich
Oyuncular
Andrew Cherry, Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha, Kelly Gould
Tür
Romantik, Komedi
Yapım
2009 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: 24 yaşında genç bir erkek ile 40 yaşında bir kadın arasında sağlıklı bir ilişki mümkün olabilir mi? Eğer bu kadın Zeta Jones gibi seksi bir hüviyete sahipse neden olmasın? İşte The Rebound, New York’ta geçen bu ayrıksı hikayede, 40 yaşındaki seksi komşusuna tutkuyla yaklaşan bir adamın cilveli bir kadınla arasında oluşan engellenemez çekimi anlatan bir romantik komedi olarak karşımıza çıkıyor. Sandy, 40 yaşına henüz merhaba demiş, iki çocuk doğurmasına rağmen hoş, güzel ve seksi bir kadındır. Hayatını Sleepy Hollow yakınlarında bir banliyöde geçirmektedir. Pasta yapmak, sandviç hazırlamak, çocukları okula bırakmak, fantezisi olan futbol ligini takip etmek gibi birçok işi aynı anda yürütme konusunda uzmanlaşmıştır. Dışarıdan mükemmel bir dünya gibi gözüken hayatı kocasının onu aldattığını öğrenmesiyle darmadağın olur. Acı gerçekle yüzleşince 2 çocuğunu da alıp, bir iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak üzere New York’a taşınır. Orada tam olarak hayatının en kötü noktasında olan 24 yaşındaki üniversiteden yeni mezun olmuş, sempatik Aram Finkelstein’la tanışır.
ETİKETLER; Aşkın Yaşı Yok, Aşkın Yaşı Yok izle, The Rebound, The Rebound izle, The Rebound izle Altyazılı, The Rebound izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.