Bir Kadının Gözyaşı

Filmin Adı
Bir Kadının Gözyaşı izle
Orjinal Adı
Therese Desqueyroux izle
IMDB
6.1
Yönetmen
Claude Miller
Oyuncular
Audrey Tautou, Gilles Lellouche, Anaïs Demoustier, Stanley Weber
Tür
Dram
Yapım
2012 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Oldukça varlıklı bir aileden gelen Thérèse Desqueyroux, henüz çocukken evlenmeye karar verdiği Bernard ile evlenmiştir. Şimdi Bernard ile evli olsa da artık kocasına aşık değildir. Bernard dürüst ve iyi huylu bir adamdır fakat hayatta sadece ava çıkmaktan zevk alan ve ileri derecede hipokondriyak olan birine dönüşmüştür. Thérèse'in taşrada sürdüğü bu yaşam ve evliliği Bernard'ın günden güne daha agresif birine dönüşmesiyle çileye dönüşür.
ETİKETLER; Bir Kadının Gözyaşı, Bir Kadının Gözyaşı izle, Therese Desqueyroux, Therese Desqueyroux izle, Therese Desqueyroux izle Altyazılı, Therese Desqueyroux izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.