Büyük Aşk

Filmin Adı
Büyük Aşk izle
Orjinal Adı
Coco Before Chanel izle
IMDB
6.4
Yönetmen
Jan Kounen
Oyuncular
Mads Mikkelsen, Anna Mouglalis, Radivoje Bukvic, Yelena Morozova
Tür
Dram, Romantik
Yapım
2009 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Coco Chanel Pariste bir adama aşık olur. Igor Stravinskyın balr gösterisi sergilemektedir. Coco Chanel ve Igor Stravinskyın fikir konusunda anlaşabiliyorlardı. Coconun tasarladığı bir gece elbisesi herkesin dikkatini çekmiştir. Igorun müzik ve baleyi bir arada sergilemesi insanlar tarafından büyük tepki çekmiştir. Coco ıgorun gösterisini diğer insanlardan farklı bir şekilde eleştirmeyip aksine ilgi duymuştur.
ETİKETLER; Büyük Aşk, Büyük Aşk izle, Coco Before Chanel, Coco Before Chanel izle, Coco Before Chanel izle Altyazılı, Coco Before Chanel izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.