Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere

Filmin Adı
Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere izle
Orjinal Adı
The To All the Boys I’ve Loved Before izle
IMDB
7.4
Yönetmen
Susan Johnson
Oyuncular
Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart
Tür
Komedi, Romantik
Yapım
2018 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Ergenlik çağındaki her genç kız gibi o da kalbini genç erkeklere kaptırmaktadır. Sevdiği her çocuk için bir mektup yazan Lara'nın aşkları her daim gizli kalmaya mahkumdur. Bu yüzden de asla söyleyemeyeceği duygularını kimsenin okuyamayacağını bildiği mektuplara rahatça aktarmaktadır.
ETİKETLER; Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere, Daha Önce Sevdiğim Tüm Erkeklere izle, The To All the Boys I’ve Loved Before, The To All the Boys I’ve Loved Before izle, The To All the Boys I’ve Loved Before izle Altyazılı, The To All the Boys I’ve Loved Before izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.