Harry ile Sally Tanışınca

Filmin Adı
Harry ile Sally Tanışınca izle
Orjinal Adı
When Harry Met Sally izle
IMDB
7.6
Yönetmen
Rob Reiner
Oyuncular
Billy Crystal, Meg Ryan, Carrie Fisher, Bruno Kirby, Steven Ford
Tür
Dram, Komedi
Yapım
1989 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Harry de Sally de Chicago Üniversitesi´nde okudukları halde ancak mezuniyetten sonra New York´a giderken tanışır. Yolda uzun uzun sohbet ederler ve ´Kadın ile erkek sadece arkadaş olamaz´ kanısına varırlar. New York´a varınca ikili kendi hayatlarını yaşar ancak arada görüşüp birbirlerine olan bitenden bahsederler. Bir gün Harry eşinden, Sally de sevgilisinden ayrılır.
ETİKETLER; Harry ile Sally Tanışınca, Harry ile Sally Tanışınca izle, When Harry Met Sally, When Harry Met Sally izle, When Harry Met Sally izle Altyazılı, When Harry Met Sally izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.