Kuzeyliler Bir Viking Efsanesi

Filmin Adı
Kuzeyliler Bir Viking Efsanesi izle
Orjinal Adı
Northmen: A Viking Saga izle
IMDB
6.0
Yönetmen
Claudio Fäh
Oyuncular
Ryan Kwanten, James Norton, Ed Skrein, Tom Hopper, Charlie Murphy
Tür
Macera
Yapım
2014 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Güçlü bir fırtınanyla karşılaşan bir grup Viking’in teknesi Alba kıyısı açıklarına saplanırken, savaşçılar düşman hattının ardında kalır. Kendi evleri olan Viking yerleşimine gitmek için tehlikeli düşman sınırından geçmek durumunda kalan Vikingler, bu maceralarında bir rahiple tanışır. Grup hep beraber Alba Kralı’nın peşlerine taktığı ölümcül katillerden kurtulmaya çalışacaktır.
ETİKETLER; Kuzeyliler Bir Viking Efsanesi, Kuzeyliler Bir Viking Efsanesi izle, Northmen: A Viking Saga, Northmen: A Viking Saga izle, Northmen: A Viking Saga izle Altyazılı, Northmen: A Viking Saga izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.