Yok Artık 2

Filmin Adı
Yok Artık 2 izle
Orjinal Adı
Yok Artık 2 izle
IMDB
5.3
Yönetmen
Caner Özyurtlu
Oyuncular
Onur Buldu, Şahin Irmak, Sebnem Bozoklu, Yağmur Tanrısevsin
Tür
Komedi
Yapım
2016 Yılı Filmler
Dil
Yerli Film
Konusu: Berber Adnan mahallenin dedikodu kazanıdır. Mahalledeki müşterileri hakkında her şeyi bilmektedir. Adnan, işten kovulacağını öğrenince işine dört kolla sarılan Aykut, kızının sosyal medya hesaplarının üzerinden internet fenomeni olmak için uğraşan İzzet'i, plaza hayatını terk ederek her şeyi bırakıp köye yerleşen Merve ve kız istemeye gittikleri köyde başına gelmeyen kalmayan Meriç'in birbirinden eğlenceli hikayelerini seyircilerle buluşturur.
ETİKETLER; Yok Artık 2, Yok Artık 2 izle, Yok Artık 2 izle Yerli, Yok Artık 2 izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.