Yok Oluş

Filmin Adı
Yok Oluş izle
Orjinal Adı
Annihilation izle
IMDB
7.0
Yönetmen
Alex Garland
Oyuncular
Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson
Tür
Korku, Macera
Yapım
2018 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: İçlerinde biyolog, antropolog, psikolog ve araştırmacı bulunan 4 kadın, gerçekleşen anormal faaliyetlerden dolayı hükümet tarafından gizlice karantinaya alınan gizemli “Area X” bölgesine gönderilir. Grup, Southern Reach organizasyonu adıyla bu gizemli bölgeye gönderilen 12. keşif gezginleridir. Daha önce bölgeye giden 2. keşif grubu toplu intiharla, 3. keşif grubu insanların birbirine ateş edip öldürmesiyle sonuçlanır.
ETİKETLER; Yok Oluş, Yok Oluş izle, Annihilation, Annihilation izle, Annihilation izle Altyazılı, Annihilation izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.