Yolunda A.Ş.

Filmin Adı
Yolunda A.Ş. izle
Orjinal Adı
Yolunda A.Ş. izle
IMDB
4.7
Yönetmen
Emre Budak
Oyuncular
Burcu Akpinar, Cezmi Baskin, Erdag Yenel, Ibrahim Aymergen
Tür
Komedi
Yapım
2015 Yılı Filmler
Dil
Yerli Film
Konusu: Çok sevdiği evini müteahhitlere kaptırmamaya yeminli olan Fehmi'nin komedi dolu hikayesini izliyoruz. Üç sıkı dost olan Fehmi, Ramo ve İbo, yaşadıkları gecekondu mahallesinin kentsel dönüşüm kapsamına alınmasından dolayı sıkıntılı günler geçireceklerinin farkındadırlar. Üç arkadaştan ikisi yeni ev karşılığı evini teslim ederken içlerinden Fehmi yapılan tüm teklifleri ret ederek bu duruma karşı dik durma kararı alıyor. Bakalım bu zorlu mücadelede nasıl bir yol izlenecek?
ETİKETLER; Yolunda A.Ş., Yolunda A.Ş. izle, Yolunda A.Ş. izle Altyazılı, Yolunda A.Ş. izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle, , izle, izle Yerli, izle Yerli Film, Yerli Film, Yerli Film izle, HD izle, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.