Çılgın Max: Öfkeli Yollar

Filmin Adı
Çılgın Max: Öfkeli Yollar izle
Orjinal Adı
Mad Max: Fury Road izle
IMDB
8.1
Yönetmen
George Miller
Oyuncular
Abbey Lee, Angus Sampson, Charlize Theron, Courtney Eaton, Hugh Keays-Byrne
Tür
Dram
Yapım
----- Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: İnsanlığın kırıldığı keskin bir çöl manzarasında gezegenimizin en uzağına ulaşan kıyamet hikayesi ve hemen hemen herkes yaşamın gereklilikleri için mücadele etmeye çalışıyor. Bu dünyada, sadece düzeni geri getirebilecek olan kaçak iki isyancı var. Max, karısı ve çocuğunu kaos da kaybettikten sonra gönül rahatlığı isteyen bir eylemci ve birkaç ucuz bir adam var.
ETİKETLER; Çılgın Max: Öfkeli Yollar, Çılgın Max: Öfkeli Yollar izle, Mad Max: Fury Road, Mad Max: Fury Road izle, Mad Max: Fury Road izle Altyazılı, Mad Max: Fury Road izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.