37. Karakol

Filmin Adı
37. Karakol izle
Orjinal Adı
Alien Outpost 37 izle
IMDB
5.8
Yönetmen
Jabbar Raisani
Oyuncular
Langley Kirkwood, Reiley McClendon, Rick Ravanello, Brandon Auret, Joe Reegan
Tür
Aksiyon, Bilim Kurgu
Yapım
----- Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: 2021 yılında uzaylılar Dünyayı işgal etmiştir. Dünyadaki tüm kaynakları kullanmakta olan uzaylılar, ardında onbinlerce görevli bırakıp gezegen üzerindeki hakimiyetlerini devam ettirmişlerdir. İnsanlar farklı bölgelerde koloniler kurup hayatlarını devam ettirmeye başlamışlardır. Olaydan 10 sene sonrasında bir grup belgesel çekimcisi seneler önce terk edilmiş özel askeri bir alana izinsiz bir şekilde girmelerinin hemen ardından bu bölgede uzaylılar ile karşılaşacaklar bu sayede bazı gerçekleri gözler önüne sererken uzaylılarında var olduklarını kanıtlamış olacaklardır. Ancak bölgeyi terk ederkende çok zor durumlar ile karşılaşacaklardır.
ETİKETLER; 37. Karakol, 37. Karakol izle, Alien Outpost 37, Alien Outpost 37 izle Altyazılı, Alien Outpost 37 izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.