Deli ve Dahi

Filmin Adı
Deli ve Dahi izle
Orjinal Adı
The Professor and the Madman izle
IMDB
7.4
Yönetmen
Farhad Safinia
Oyuncular
Mel Gibson, Sean Penn, Natalie Dormer, Jeremy Irvine, Jennifer Ehle, Stephen Dillane, Eddie Marsan, Steve Coogan, Ioan Gruffudd,
Tür
Dram
Yapım
----- Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Professor James Murray, gerçekleştirmek istediği proje için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Amacı, Oxford İngilizce Sözlüğü'nün on bin kelimelik ilk baskısını hayata geçirmektir. Çalışmalarını sürdürdüğü sırada Murray'nin eline akıl hastanesinden büyük bir çalışma geçer. Çok tehlikeli hastaların konulduğu bir akıl hastanesinde yatmakta olan Dr. W.C. Minor, profesöre 10.000 kelimelik bir çalışma gönderir. Minor’un gönderdiği bu liste ikilinin yollarının kesişmesine neden olur.
ETİKETLER; Deli ve Dahi, Deli ve Dahi izle, The Professor and the Madman izle Altyazılı, The Professor and the Madman izle Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, Full Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.