Lefty Brownun Türküsü

Filmin Adı
Lefty Brownun Türküsü izle
Orjinal Adı
The Ballad of Lefty Brown izle
IMDB
6.2
Yönetmen
Jared Moshe
Oyuncular
Bill Pullman, Joseph Lee Anderson, Peter Fonda,
Tür
Western
Yapım
2017 Yılı Filmler
Dil
Türkçe Dublaj / Altyazılı
Konusu: Lefty Brown, Montana dağlarında ortağı ve can dostu ve aynı zamanda Montana'nın yeni senatörü seçilen Edward Johnson ile her zaman yaptığı gibi at koşturup, kanunu sağlamaya ve Montana dağlarını güvende tutmaya çalıştığı bir günde, can dostu Edward ansızın hain bir kurşuna kurban olur. Bu olay hem Lefty hem de Edward'ın karısı için beklenmedik bir şoktur. Lefty o zaman dek sadece dostunun çiftliğinde çalışıp ona yardım etmiş ve onu bir kardeş gibi görmüştür. Edward'ın karısı kocasının ölümünün ağır acısı ile Lefty'e ağır laflar etmiştir ve Lefty bunun üzerine can dostunun cesedi soğumadan ona katilini bulup adalete teslim edeceğine söz vermiştir.
ETİKETLER; Lefty Brownun Türküsü izle, The Ballad of Lefty Brown izle, The Ballad of Lefty Brown Altyazılı, The Ballad of Lefty Brown Türkçe Dublaj, Türkçe, Altyazılı, Dublaj, Film, Filmi, izle, Full Film izle, HD Film izle, Film Seyret, Film izle,
.
.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sitemizin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Telif Hakkı, Dilek, Şikayet ve Önerilerinizi ademozcan67@yandex.com E-Mail Adresine Gönderebilirsiniz. Telif hakkı bildirilen yayınlar 7 gün içerisinde Sayfamızdan bir daha yayınlanmamak üzere kaldırılacaktır.